Lysol dezinfekční sprej - svěžest vodopádu 0,4 l

5540
Neohodnoceno

Lysol sprej má snadné a pohodlné použití, není potřeba stírat nebo oplachovat. Bojuje se zápachy a zabíjí 99,9% virů, bakterií a plísní. Vhodný na dezinfekci povrchů nábytku, toalet, odpadkových košů a dalších.


  • Skladem
159 Kč
Kategorie: Respirátory
 
Prokázáno ,že zabijí virus onemocnění COVID-19
 
Na kliky, koše, boty, klíče , mobily, kočárky , oděvy, sedačky , matrace , kohoutky, záchodky atd atd atd ...
Nedovolte mikroorganismům, aby se u vás zabydlely! Z práce, MHD, ale i z obchodů s námi domů vstupují také miliony bakterií a virů. Doporučujeme proto po příchodu ošetřit všechna riziková místa kontaktu. Lysol Dezinfekční sprej Svěžest vodopádu likviduje 99,9 % virů, bakterií a plísní. Zabíjí viry nachlazení a chřipky, eliminuje bakterie způsobující zápach a osvěžuje vzduch příjemnou vůní. Sprej je použitelný na většině povrchů v domácnosti. Je vhodný na dezinfekci povrchů nábytku, toalet či odpadkových košů.
Hlavní vlastnosti:
likviduje 99,9 % virů, bakterií a plísní
osvěžuje vzduch příjemnou vůní
pro většinu povrchů v domácnosti
Složení
Ethanol, butan, propan, Alkyl(C12-C18)benzyl (dimethyl)amoniové soli 1,1-dioxo-1λ-1,2-benzoisothiazol-3(2H)-onu.
Použití
Hračky a povrchy přicházející do styku s potravinami po použití vždy opláchněte pitnou vodou. U měkkých povrchů se dezinfekční sprej Lysol nedoporučuje používat na kůži, umělé hedvábí, hedvábí nebo saténové látky nebo akrylové plasty. Nejdříve vždy přípravek otestujte na malé skryté ploše látky.